Styczeń 2020

ODPOWIEDZ
Janekk
Nowo zarejestrowany
Kontaktowanie:

16 stycznia 2020, 21:39

Przedstawiona poniżej analiza nie jest rekomendacją finansową, są to tylko moje własne spostrzeżenia. Pamiętaj, że sam zarządzasz swoim kapitałem i to Ty jesteś za niego odpowiedzialny!
Obrazek

Link do analizy live: https://pl.tradingview.com/chart/BSVUSD/doP2EjUh/ - analiza na interwale h4!

Dla przejrzystości podgląd na interwale h1, ale analza ruchu na interwale h4.

Ważne spostrzeżenie - aktualny szczyt ATH byl wybijany w ciagu pół godziny z poziomu 320$ przez dużego gracza, który ewidentnie chciał zamknąć cenę powyżej 400 $ (zawsze gorzej wyglądają spadki z 400 niż z 320 - słabi gracze wykruszają się)
Aktualnie cena porusza się wzdłóż lokalnego wsparcia - żółta linia. Po załamaniu się lini h4 analiza daje sygnał do lokalnych spadków
Najbliższy mocny poziom wsparcia - czerwona linia, niżej żółta
Kolejne opory przy wzrostach - niebieska i zielona.
Cena może reagować - odbijać się rówiież w delikatnym kanale spadkowym.

Moja analiza opiera się głównie na volumenie i rysowaniu kanałów. Zmiany lokalnych trendów/spadki/wzrosty/reakcje cen dzieją się głównie w momentach rysowania się świeczek za "narysowanymi liniami".
Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
socjolog2008
Nowo zarejestrowany
Kontaktowanie:

19 stycznia 2020, 21:40

Osobiście nie shortuje Bitcoin SV.
Biorąc jednak pod uwagę rodzącą się słabość BTC, zamieszanie z sądem i przesadną euforię na większości grup dot. możliwości utrzymania się ceny widzę spadki.
Czy są Byki na forum odnośnie ceny BSV ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

200$ to cena gdzie się ponownie zacznę BSV przyglądać ;) na BB 700-750 zł
ODPOWIEDZ
  • Informacje