Bitcoin Core - BTC - spekulacja i analiza ceny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
snajper
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

niedziela 26 kwie 2020, 18:55

Dla potomnych: https://cryptopotato.com/after-dropping ... rediction/

Zobaczymy za jakiś czas lub kiedyś czy sprawdzi się :D
Awatar użytkownika
ekarol
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 5
Kontaktowanie:

poniedziałek 27 kwie 2020, 10:49

Trochę ceny jak z palca wyssane. Nie widzę ani $1200 ani $333mln ale dej Panie Boże te 333mln kupie nie nowe lambo a bugatti
KurczakowyJohny
Rozmowny
Reputacja: 54
Kontaktowanie:

Zasłużony dla forum.bitcoinsv.pl

poniedziałek 27 kwie 2020, 23:56

Awatar użytkownika
bitup
Zaawansowani
Reputacja: 82
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

piątek 01 maja 2020, 01:14

Obrazek
https://mempool.space

Obrazek
https://jochen-hoenicke.de/queue/#0,2d

Przy spadku mocy po halvingu fee będzie niebotyczne ,czas przesyłu tragiczny - Bitcoin Core to niedołężny starzec i to są fakty
Awatar użytkownika
amneziahaze
Rozmowny
Reputacja: 370
Kontaktowanie:

piątek 01 maja 2020, 09:25

ORZĄ PSYCHĘ RÓWNO. Dzisiaj mi przypomniano kolejny raz, że około 90% ludzi TRACI na trejdingu ogółem. Choć tak z dwojga złego można się zastanowić czy to przez brak umiejętności, słaby money managament albo po prostu scamy, overtrejding i przelewarowane pozycje/zbyt duża zmienność.

Ostatnio u mnie raczej brak wiary, że taki BTC od knota do knota może sobie zrobić ot tak jakieś 140% jednym ruchem w trendzie - jak np. w hossie kiedyś - czy tak jak teraz od marca. BTC/ETH do 2018r w hossie korekcił średnio jakieś 20-35%, w 2019 zszedł na krótko do okolic 15%, po to by całkowicie wygasić nadzieje w 2020.

Także nic tylko czekać na obszar między 7300 a 8000, jeżeli znowu nie odwali jakiegoś kolejnego "spektakularnego" numeru przed planowaną większą korektą. Pytanie też czy to już oko cyklonu albo może najgłupszy kryzys w historii pomiarów. Przy takiej ilości pytań bez odpowiedzi chyba nie trzeba nikogo czarować, że mamy do czynienia aktualnie z niezłym kasynem. ;)

bitup pisze: piątek 01 maja 2020, 01:14 Przy spadku mocy po halvingu fee będzie niebotyczne ,czas przesyłu tragiczny - Bitcoin Core to niedołężny starzec i to są fakty
Ciekawe zatem na co się przełączą.
Awatar użytkownika
Krach
Weteran
Reputacja: 80
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

piątek 15 maja 2020, 01:21

Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Reputacja: 310
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

środa 20 maja 2020, 08:23

Tak jak Wy oczekujecie na przebicie 10k tak Niedźwiedzie szukają dobrych momentów na wejścia na S nie zapominajcie. Wczoraj jeden mały S wszedł na ETH na 216 z SL 220. Nam się nie spieszy i nie mamy żadnych rozterek bo nie posiadamy crypto..Osobiście rozgrywam to na FX. Głównie przesiaduje na SPX gdzie dzienne ruchy to 50-100 punktów. A w tym czasie was od 13 dni zabetonowali. Przypominam o kapitalizacji crypto. Tutaj 270 muszelkowych miliardów to nadal ściana nie do przebicia. Ewentualnie jak przebijecie fioletową na dłuższy czas Niedźwiadki sobie darują. Są makabryczne dane statystyczne na rynkach, co dzień napływają takie smaczki - wczoraj dane o bezrobociu w UK, news z poniedziałku ze szczepionką też powoli się wypala. Nie zapominajcie o nas :twisted:
Mała konsternacja prawdopodobnie wynika z faktu że Niedźwiedzie poszły sobie w p.u i nie macie jak nabrać rozbiegu likwidacjami :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

czwartek 21 maja 2020, 12:01

Dzisiaj PMI z Francji, Niemiec i UK. Po otwarciu może i lekkie załapanie na SPX /news o szczepionce z poniedziałku z potencjałem wprowadzenia na przyszły rok się wypala. Nareszcie coś się tutaj po tygodniach pod respiratorem dzieje. Przyszły tydzień oczekujemy w klubie Niedźwiedzia
Obrazek

Dodano po 39 minutach 33 sekundach:
Dodam tylko że nie przebijalny sufit crypto cap na 270 ponownie się sprawdził https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 80#p646235
Analiza fundamentalna SP5500 crypto [spoiler]https://coinmarketcap.com[/spoiler] mówi że mnoży się tych coinów więcej jak królików. Potrzebne są nadal nikomu do niczego, tylko spekulacja a to jednak przy newsach typu spadający hash, ilość transakcji, spadająca nagroda dla górników a rosnące koszty, fee i ogólny marazm w społeczeństwie z wydrenowanymi kieszeniami po miesiącach gdzie gospodarki zwalniają skłania jednak do w y p r z e d a ż y po sowitym zysku +140% od dołka 3800$ w marcu /zysku u Byków oczywiście. A co za tym idzie spadkach.
W sferze literackiej - Jeszcze pojawił się promyk nadziei - sam Satoshi ,wk$%^& dziadostwem jakie tu zobaczył po wyjściu z krypty, tethera, wash trading, lewarach, wieszających się platformach w kluczowych momentach że postanowił może zrobić małego kuksańca całej tej szemranej crypto społeczności.

Obrazek
Po trwałym otwarciu, przetestowaniu i umocnieniu Niedźwiedzi na przyczółkach 263 cap mają otwartą drogę na zieloną nawet do 227 cap. Wszystko uzależnione teraz czy się Bear wybudzą ze snu.
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

piątek 22 maja 2020, 10:33

U mnie wygląda to tak. Nie patrzę na wykrec BTC a wyłącznie na całość SP5500 crypto cap ;)
Przebiło EMA7 ,lewituje nad EMA 144 - dla mnie dość istotne i na 4 h jest w chmurze ichi w cap. Teraz mulenie i tu się zgadzam, kolejna 4h dotknie i przebije EMA 144 to ma otwartą drogę na MA 200 i tam blisko do lini zielonej 227 i filetowej 223 - za nimi jest piekło :twisted:
Że mogą odratować, z cieżarówkami usdt pewnie że mogą, pytanie czy jeszcze chcą..Ja siedzę na sp500 .A tu obserwuje w ramach ćwiczeń - To dwie kolejne 4h zadecydują, reszta to szumy. Nie posiadam crypto, nie gram na spadki. Mnie na rynku nie ma do czasu wyznaczonych pułapów cenowych. Są jeszcze daleko
Obrazek
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

piątek 29 maja 2020, 20:21

Jak wspominki to i ja odkopałem swoje dawne filmiki, jest nostalgia. Film sierpień 2015 r., dziennie pamiętam 0.017 BTC ale też doskonale pamiętam jedna s3 dziennie 11000 DGB. Różne cuda się kopało, można jeszcze było kopać - piękne czasy. To była fascynacja, możliwość wydobywania pieniędzy :mrgreen:
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="ZK3AaR2"><a href=" post on imgur.com</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
ODPOWIEDZ
  • Informacje