Bitcoin Core - BTC - spekulacja i analiza ceny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bitup
Zaawansowani
Reputacja: 82
Kontaktowanie:

Zasłużony dla forum.bitcoinsv.pl

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

czwartek 02 kwie 2020, 22:55

Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Reputacja: 375
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

piątek 03 kwie 2020, 16:15

Obrazek
Obrazek
Trading View TOTAL Crypto Cap :?: czy moje sny się spełniły i Tether znikł :?: :?: :shock:
Awatar użytkownika
Cebula
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 11

sobota 04 kwie 2020, 20:58

Cena BTC vs zainteresowanie na Twitter - ciekawa to wstawiam
https://twitterwatcher.com/crypto/

Obrazek
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

niedziela 05 kwie 2020, 00:22

Złapany cały ruch i UP od 6750 i zwrotnie w dół /teraz longi (nie chcę ale muszę)
Obrazek
@masonbtc trend jest spadkowy obecnie na całym, świecie - to korekta /odbicie
[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Niko9tek pisze: sobota 04 kwie 2020, 22:48trudno jest cokolwiek stwierdzić na 100%

Stary jak na 50% coś masz pewno to już jest nieźle. Chyba że jesteś @ergorg /tu to 75% jest w pakiecie
Lord_Bafford pisze: sobota 04 kwie 2020, 23:36Prawie 6.9, ale tylko patrzeć jak kosiarki się włączą i zjazd na 6.7. To już zaczyna być nudne

To już dawno stało się nudne. A swoich zatwardziałych Hodlerów i wyznawców wyjebało na kasę w dniu apogeum(13.03) paniki kryzysowej na giełdzie (a z tym miało niby walczyć). Dlatego tu volumen słaby i ludzi co raz mniej. A plus :?: To jedyny nieregulowany rynek z dużymi dźwigniami od x50-x125 /tego już dawno nie uświadczysz na regulowanych Forexach. Dlatego tu też jeszcze walczę ;) Coś ala szybkie lotto :mrgreen: Mówię ci podciągną pod cap 198 ,,niby'' mld $ i się Niedźwiedzie na niego w końcu zasadzą konkretnie.
Teraz albo wóz albo przewóz - weekend to ich jedyna szansa. W tygodniu po otwarciu giełd ich znowu zmiażdży rzeczywistość
Obrazek
Awatar użytkownika
Wilk
Rozmowny
Reputacja: 5

Twórca treści tygodnia

poniedziałek 06 kwie 2020, 17:25

Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

poniedziałek 06 kwie 2020, 20:58

Zdrowia dla Wszystkich życzę w te Święta Wielkanocne, na jakiś czas przenoszę się tylko do Was w walce z shortowaniem dziada leśnego BTC
Wejdźcie na forum chociażby pogadać na czat live/ bez tego siermiężnego pisania postów
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

poniedziałek 06 kwie 2020, 23:15

@Vetz czytałem wcześniej że o mnie pisałeś, to ci odpowiem, w przeciwieństwie do @anagamidev który wierzy w Bitcoina i ceny z Saturna u mnie to wyłącznie co jakiś czas wrzutka na bębęn 2/3k i gridowanie na maxa[spoiler]Obrazek[/spoiler], obecnie mam 40% kapitału (i pochwalę się z czasem zyskiem z tego i profit w bulionówki złoto/srebro wyłącznie) ale i gotowy jestem zamienić stakeowane pivx i onion (bo zec nie oddam nigdy :!: ) w btc i shortować dziada dalej, zabezpieczając. Nie spocznę, póki nie zobaczę pewnego pięknego dnia ceny mojego pierwszego zakupu 250$ i wtedy się znowu załaduje, a do to tego czasu od ponad 2 lat nie posiadałem 1 BTC/ kupiłem na krótki granie max 0.25 (wszystko jest szybko wywalane po zysku na PLN/USD - żaden absolutnie HODL - wszystkich wyznawców wydymali bez mydła od 13.03 /nikt się nie przyzna/ tylko @koparki szczerze napisał że długo tego nie odrobi/ teraz odrabiacie i gratki, Niedźwiedzie obserwują) - to są nadal ceny z króliczego kapelusza.
Na PrimeXBT x100 przy dobrze obranym shorcie są tysiące % na pozycji/ wiadomo że Byki na tym rynku od zawsze mają fory (Tethera) ale i to minie..Ja wtedy będę na warcie na pewno
Tylko krótki shorty i zarabione kotlety idą w srebro/ złoto (dlatego też dziś w rekordzie sprzedaję sztabeczkę złota 5g za 1500 zł czy uncję srebra/lunary skupowane po 60 zł za 190 zł. Ja widzę zupełnie gdzie indziej miejsce na lokowanie konkretnej kasy od lat. Dla przykładu złoto kupowane w 2013 dziś daję przy tej gorączce 54% zysku na sztabce. Ja wiem że tu można więcej i szybciej, i śp. @Wymazywanie, którego mnie tu brakuje wyciągał nie tylko takie kokosy. Ale nie ze mną te numeru, ja mam czas 8-) Ja na FX grając na walutach nie jestem zafiksowany socjopatycznie w shortowanie/ gram na luzie w obie strony. Tu mam spory bagaż negatywny do Bitoszka

Tu zostaje - powspieram to Wasze nowo powstające forum/ dywersyfikacji opinii do mnie trafia na tym rynku./ bo jednak lekko opanowane przez wyznawców BTC
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

wtorek 07 kwie 2020, 15:44

Po gridowaniu i uśrednianiu, short na dziś/ stan 15:45
Obrazek
Awatar użytkownika
PHP
Weteran
Reputacja: 4
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

środa 08 kwie 2020, 18:27

Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

środa 08 kwie 2020, 23:55

Trwają zapisy - każdy może przystąpić, bez warunków. Bez odbioru
Obrazek
socjolog2008 pisze: poniedziałek 23 mar 2020, 22:14FED dodrukiem uratował Bitcoina walczącego z bangsterką
masonbtc pisze: środa 08 kwie 2020, 21:50hh spx ale pozytywnie

To teraz rozkminka..Jeżeli dzisiejszy halving BCH spowoduje spadek ceny BCH(hash już spadł o 2% a wynosił 4.2% przed forkiem całem sieci), i jeżeli po jutrzejszym halvingu BSV spowoduje jego spadek ceny i hash. Minerzy wszyscy się przełączą na 32 dni na kopanie BTC. I jeżeli zobaczą na obu wiadących forkach spadki, ceny i hash większość minerów będzie wywalać na bieżąco zwiększając podaż. I albo upadną forki, i Bit się wzmocni. Albo pieprznie wszystko na cenie. Dokładam /realizuje część/ dokładam/ realizuje część,trzymam trzon już rozstawiony 7.4+ Oczywiście wyłącznie shortuje :twisted:
@ergorg % są spoko, kwoty zasadnicze znaczenie mają
Obrazek

Dodano po 47 minutach 26 sekundach:
Jak już widzę strzelającego BTG o 20% (chociaż też ma halving 18.04) to już jestem permanentnie pewny spadków. Powalczcie jeszcze Byki, 206 cap /209 to max gdzie tą łajbe dociągniecie

Dodano po 51 minutach 57 sekundach:
Byki możemy się tak bawić, dajecie kapitał na utrzymanie pozycji i nawet jak was Tether powiezie wyżej dołożenie, ale po co to :?: po co się męczyć po nocach. 5800 proponuje od razu/bez tracenia czasu :arrow:
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje