Bitcoin Core - BTC - spekulacja i analiza ceny

Awatar użytkownika
Tetherek
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 11

wtorek 14 kwie 2020, 00:13

Tu się najwięcej dowiesz od @Vetz na czacie po zalogowaniu

Obrazek
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Reputacja: 304
Kontaktowanie:

Zasłużony dla forum.bitcoinsv.pl

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

wtorek 14 kwie 2020, 15:10

etapowo rozkładam shorty już od wielu dni, i pierwsze dwie linie są już na SL które zamykają na proficie, trzeci rozstawiany wczoraj jest jeszcze na zero ustawiony. Piramiduję w dół i realizuje częściowo zysk DT. I na bieżąco żeby tu nie generować wielu postów wrzucam na Twittera 8-)

O ile ratowanie rynków przez drukowaną kasę widzę bo gram też sporo na spx,dax,uk100 to nie widzę żeby jakaś euforia miała się wlewać na rynek btc/ tu już wszystko co miało się wydarzyć się wydarzyło, ostatni przystanek to halving zgniatający rentowność projektu

Paradygmat walki z kryzysem przez Bitcoina po 11 latach padł, jakby ktoś nie zauważył zaślepiony spekulacją (a to był sens stworzenia i inne p2p, SoV itd, itd)
Obrazek

nie rozumiem tego wiecznego skupowania BTC, każdy zna mankamenty, każdy wie że więcej tu ściemniania niż materializacji tych początkowych idei, a i tak dalej skupuje/ pompuje/ hodluje/ wspiera. Weźcie w cholerę ten beta projekt zostawcie i zajmijmy się przyszłością i budowaniem co raz to lepszej technologii. A nie chodzimy w kółko tej Amigi 500 +

od zawsze namawiam do grania również na platformach FX/ na kursach crypto. Shortowanie Bitcoina - Bitcoinem jest bez sensu na małej dźwigni/zyskujesz satoshi tracąc wartośc $.
Dlatego u mnie x100 PrimeXBT to Bit, Sp500/Dax/UK100 a platforma FX Dash,Eth,USDPLN,EURUSD,SP500,DAX,UK100, Uber inne tam ulubione.
I tu wtedy są na crypto mniejsze dźwignie x2,x3 zabezpieczane PLN, czy na Forex.com Euro, które w razie W szybko można dosłać, klik,klik i jest.
A najgorsze to źle obrać kierunek na crypto i w trakcie kupować crypto, żeby to zabezpieczyć. To jest zapętlenie właśnie.
Ja na przykład żałuję że potencjału 13.03 nie wykorzystałem w pełni, nie mam pełnej satysfakcji po tym - mam za to właśnie z tego ruchu dziś BTC do gry na granie x100 (łatwo przyszło, łatwo mam nadzieje jeszcze pomnożę ;) )
[spoiler]systematycznie od wielu dni zjeżdza cap, czyli przeskakują na alty, pompują, zrzucają, coś tam pompują i tak w kółko
ale spada kapitalizacja systematycznie po tym pompowaniu tetherem ,1.5 niby miliarda mendy wrzucili na rynek nagle to trochę to potrwa na pewno

Obrazek
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

wtorek 14 kwie 2020, 22:28

A największą zmyłką obecnie jest fakt że pomimo spadków i atmosfery Bitcoin dzielnie trzyma cenę. SP500 odbija bo ładnie zasymulowali skup paletami $, Dax już dzisiaj bardziej zachowawczo/rano awaria giełdy, uk100 już kompletnie nie idzie euforycznie w górę(ale siedzą sami ze sobą na tej wyspie na własne życzenie). Izrael i Rosja kompletnie się nic nie dzieje, czekają co się podzieje na świecie. Cap crypto systematycznie jednak ładnie spada, przebiło/przetestowało 200 ,,niby''mld$, zjechało i potestowało 190, odbiło na 195, dzisiaj wejdźie wg.mnie w przedział 194-190 trwale
Obrazek
Rozstawianie 3 warstwy BIG shorta zakończone/ 2 pierwsze SL realizowany w razie W z zyskiem i to kolejny dzień z obrony Jerusalem przez Byki, poczekajcie, poczekajcie :twisted: Niedźwiedzie są cierpliwe.
Obrazek
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

środa 15 kwie 2020, 14:36

KurczakowyJohny
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 53
Kontaktowanie:

środa 15 kwie 2020, 19:02

Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

czwartek 16 kwie 2020, 11:01

Podsumowanie mojego SHORTA
Poranne odcięcieObrazek

Przebiło na kapitalizacji 195.3, możliwe że i leci na 198.6 a później i możliwe 203.5. Tak że longów nie gram, Bity zostawiam bo nie wiem co z nimi zrobić, niech leżą.
Obrazek
Jestem jeszcze porozstawiany na sp500 i usdpln. Żeby się nie rozpraszać chwilę nie dotykam wcale. Uważnie sobie teraz was poczytam jako hodler btc 8-)

Nie rozwalajcie mnie że Byki mają tak mały i słomiany zapał jak im tylko sp500 zaczyna korekcić..
Obrazek
Jak wy się jakoś nie zbierzecie w nie zaczniecie Walczyć konkretnie, to NIC wam takie odbicia nie przyniosą.
Wtedy to tylko takie przeciąganie w czasie jest..
Dobra, dzisiaj nie zawracam Wam tu głowy, dzisiaj jest dzień SPX/DAX/UK100 I USDPLN. Lekko tylko się porozkładam na Bitku.
Awatar użytkownika
Olenrode
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 1

czwartek 16 kwie 2020, 16:45

Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

piątek 17 kwie 2020, 11:29

Jest odczuwalna euforia na giełdach, w sumie nie do końca widzę tu przesłanki statystyczne ale logiczne owszem są. Tylko że takie euforyczne zrywy są często drastycznie gaszone. Ja się porozstawiałem w nocy na BTC w shortach nawet i po 7174 z SL 7250/ teraz dokładam na dax i uk100, sp500 też połapałem w nocy i po 2888 - nie mówię że ten piątek przyniesie rozwiązanie na giełdach ,ale przyszły na pewno. Nagle się pokaże jakiś zły news/ albo po prostu zaczną ze zrozumieniem czytać statystyki coronovirus`a
Obrazek
Nie wierzyłem że się podzieje, a się właśnie tak podziało..i w takich sytuacjach SL ratuję/ nigdy o tym nie zapominać
Awatar użytkownika
amneziahaze
Rozmowny
Reputacja: 320
Kontaktowanie:

piątek 17 kwie 2020, 16:15

Wybaczcie lekki offtop, od ostatniego ponad 300% na bsv, kupowałem też alty z trzytygodniowego zrzutu na indeksach i krypto, m.in. w takich obszarach:

kolejno tabelka wyżej TRX, tabelka niżej LSK:
Obrazek
W infrastrukturze blockchain również ETH myślę dobrze sobie będzie radzić, w tym stablecoiny.

i analiza muzyczna:
Teraz chwilowy podjazd btc, a pozniej znow polowanie na dołki spot.
Awatar użytkownika
socjolog2008
Zaawansowani
Kontaktowanie:

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

sobota 18 kwie 2020, 18:39

ODPOWIEDZ
  • Informacje