Dziennik Trejdingowy do 100k

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Godstar
Nowo zarejestrowany
Reputacja: 347
Kontaktowanie:

poniedziałek 11 maja 2020, 23:03

Cześć, Postanowiłem założyć temat, w którym będę publikował dzienne wyniki rozegrań na krypto futures. Grać będę głównie po południu wieczorem czasem jak będę miał więcej czasu to też przed południem.
Będę Starał się codziennie wrzucać aktualizację, oczywiście już po wejściu z racji że czasem zagrania będą trwały godzinę max, więc nie ma sensu pisać dlaczego wszedłem lub nie.

START 12.05.
Walor to głównie BTC może pojawią się czasem jakieś alty.
Cel tego Dziennika do zrobienie z 5k USD > 20k USD.
Tylko DT, chyba że uda się złapać ciekawy ruch to zostawię pozycję dłużej po redukcji i oczywiście z SL na co najmniej BE.
Założenia :
1. Giełda Binance Futures, tam gram na razie nie chcę zmieniać bo nauczyłem się już tam platformy, potem może przejdę na Prime.
2. Lewar 1:50, taki mam zawsze ustawiony, lecz nie korzystam zwykle z aż tak dużego :)
3. Max pozycji 30 % depo czyli około 10 BTC
4. Dzienna Maksymalna strata 10 % Depo czyli 500 USD
5.Dzienny zysk po którym odchodzę i nie zakładam nowych pozycji 20 % depo (1000 USD )
6. Wejście głównie drogo tanio Po h4, h1 określenie trendu wejście po m5, prowadzenie pozycji do zamknięcia pierwszej odwrotnej m15, wchodzę akumulacją w strefie czyli uśredniam.
Awatar użytkownika
Godstar
Nowo zarejestrowany
Kontaktowanie:

środa 13 maja 2020, 12:01

Aktualizacja Dzień 1
Wczoraj dokonałem wpłaty 20k, wyszło po prowizjach około 4670 USD.

Grać zacząłem około godziny 18.00, chciałem rozpocząć 1 dzień zyskiem, przez co na początku udały się 2 małe skalpy na L z zyskiem po 80 usd na trejd, tutaj nie będę podawał wejść bo bardzo krótkie zagrania, potem niestety przy 3 próbie grania L o 19.25 wszedłem na zielonym młotku po m5 też na skalpa, niestety przez własny błąd i zbyt dużą pewność siebie, przełamano lokalną LT i kosztowalo mnie to 250 usd straty, gdyby był Sl byłoby to pewnie max 100 usd, wniosek przy zagraniach na krótko zawsze wąski SL.

Potem potrzebowałem chwili przerwy.
Po 3 zejściu w dół i nie pogłębieniu dołka, zacząłem szukać okazji do grania L, bo spodziewałem się odbicia do zamknięcia 1D.
Udało się wejść prawie idealnie, potem dołożyłem do pozycji.

L 8806 > 8910, pozycja zamykana na raty średnia cena zamknięcia wyszła pewnie gdzieś w tej okolicy co dało prawie 700 USD profitu.

ROE 7,8 %
ZYSK : 364 USD
SALDO 5034 USD

Awatar użytkownika
Godstar
Nowo zarejestrowany
Kontaktowanie:

środa 13 maja 2020, 23:26

Podsumowanie Dzień 2

Saldo początkowe dziś 5063 USD
Saldo końcowe dziś 6000 USD +?
Zysk % od początku gry 30 % +,-

Dzisiaj bardzo dobry dzień, szczególnie końcówka, bo początek zaczął się lekkimi stratami.
Niestety nie miałem możliwości gry do południa, a też były ciekawe okazje, więc wszystko rozgrywane było po godzinie 18.00.

Zacząłem kilkoma skalpami na których wyszedłem z lekką stratą, były w zysku ale zamiast zamknąć chciałem więcej i skończyło się wywaleniem SL.
Spodziewałem się dziś generalnie wybicia 9,2 i pod to grałem.
Przeczekałem korektę impulsu, pierwsze wyraźne sygnały zaczęły pojawiać się na interwale na którym głównie działam m5 18,45 18, 55, rynek nie chciał spadać, mocne zbieranie podaży i dalsze powolne spadki.

A takim już najbardziej potwierdzającym dla mnie sygnałem zakończenia korekty było mocne wyciągnięcie m15 19 45, co też zaznaczyłem na wykresie poniżej.
Zacząłem powoli dobierać L i akumulować w strafie między 20. 00 a 21.00, bo spodziewałem się ruchu jak zwykle przed zamknięciem 4h.

Rozegranie L 9078 > 9260 > 9390 na 23 30 część cały czas w grze z SL 9400

Trochę żałuję zamknięcia większości pozycji wcześniej, bo zostało mi tylko 3 BTC ale zawsze coś.
Zysk z tego rozegrania to pewnie blisko 1500- 1800 USD w zależności jak potoczą się dalsze losy tej pozycji.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Godstar
Nowo zarejestrowany
Kontaktowanie:

czwartek 14 maja 2020, 23:17

Podsumowanie Dzień 3
Kapitał Wpłacony 4667 USD
Kapitał Startowy dziś 6000 USD
Kapitał końcowy 7606 USD
Zysk 1606 USD
ROE : 63 %

Trudny dzień z dużą zmiennością, od godziny 11.00 cały dzień przy rynku mocno mnie to zmęczyło.
Mogło być znacznie lepiej ale trochę przetrzymywałem dziś pozycję zbyt długo, było tylko jedno nietrafione wejście pozostałe trejdy zyskowne.
O godzinie 12,00 zamknąłem 3 btc z wczoraj na około 9,7, a potem grałem Longi, udało się złapać wybicie z 22.30, które jeszcze szybciej zostało zgaszone, ale chociaż trochę zysku z tego złapałem, poniżej wrzucam 2 foto rozegrań.
Longi rozgrywane o 15.30 i 19.00.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Godstar
Nowo zarejestrowany
Kontaktowanie:

niedziela 17 maja 2020, 18:56

Podsumowanie Dzień 4 i 5
Kapitał Wpłacony 4667 USD
Kapitał Startowy dziś 7606 USD
Kapitał końcowy 6292 USD
Strata 1314 USD
ROE : 34,8 %

Głównie piątek fatalny, a sobota w gorszym nastroju jeszcze poprawiła złe wyniki.
W piątek po zejściu o 17.00 zacząłem zbierać Longi pod odbicie, a nie wiem co mnie potem podkusiło żeby to trzymać z nadzieją na więcej no i niestety rynek mnie mocno ukarał.
Dodatkowo pozycja była zbyt duża jak na to rozegranie no i zaksięgowana strata też dosyć spora, wystarczyło zamknąć to na zawrotce, widać było że rynek nie chcę rosnąć i byłby niewielki zysk a nie potęzna strata, zaznaczyłem niżej gdzie zbierałem L widać że trochę poszło w górę a gdzie oddawałem ze stratą.
Soboty nie ma co opisywać były 2 nieudane rozegrania ale zgodnie z planem mogłem nie mieć racji, odszedłem od gry bo ewidentnie mi nie szło, dzisiaj wróciłem zobaczymy jak potoczą się dalsze losy, ale jak mówią po burzy zawsze wychodzi słońce :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Krach
Zaawansowani
Reputacja: 249
Kontaktowanie:

Zasłużony dla forum.bitcoinsv.pl

Twórca treści tygodnia

Twórca treści miesiąca

sobota 01 sie 2020, 10:12